e-Wiza do Kanady – jak zdobyć?

e-Wiza do Kanady – jak zdobyć?

e–Wiza do Kanady

Wyjazd do Kanady to znaczne przedsięwzięcie finansowe oraz logistyczne. Uzyskanie biletów w atrakcyjnej cenie należałoby poprzedzić zdobyciem eTA Kanada – to inaczej e-wiza do Kanady, zaświadczenie będące opisem planowanej podróży, który ma obowiązek być przyjęty przez władze Kanady.
Formalność nie jest wieloaspektowa, jednak wymaga dostępu do komputera. Osoby, które posiadają z tym kłopot powinny skorzystać z pośrednictwa wizowego – usługa e-wiza do Kanady jest w ofercie mnogich biznesów online.

Bez eTA wjazd zakazany

Choć między Polską i Kanadą od lat istnieje consensus o swobodnym podróżowaniu bezwizowym, to każdy kto posiada zamiar pokonać kanadyjską granicę powinien uprzednio pozyskać aprobatę władz za wykorzystaniem dokumentu nazywanego Elektroniczną Autoryzacją Podróży (eTA – Electronic Travel Authorization). Bez autoryzacji osiągniętej przed podróżą każdy jest narażony na odmowę zgody na przyjazd. Zakup drogiego biletu może okazać się inwestycją straconą. Poprawniej z kilkudniowym a najlepiej dwu tygodniowym wyprzedzeniem wypełnić formularz eTA Kanada.

Jak uzyskać eTA

Wiza do Kanady internetowo potrzebuje posiadania ważnego paszportu, kardy kredytowej, poczty elektronicznej. Wniosek eTA jest płany.
Wypełnienie wniosku jest całkiem proste, lecz osoby niedoświadczone w obsłudze generatorów wniosków webowych lepiej niech powierzą usługę zdobycia autoryzacji właściwiej firmie.
Wyjazdy grupowe lub rodzinne potrzebują dostarczenia tylu wniosków oraz tylu oddzielnych należności wizowych, ile ludzi liczy rodzina lub zespół.
Należycie uzupełniony wniosek konfirmowany jest z zasady po paru minutach. W przypadku jakichkolwiek niepewności władze Kanady mają prawo poprosić o dokumenty pomocnicze. Rozpatrzenie wniosku może trać do 72h lub dłużej – stąd istotne jest zdobycie eTA do Kanady z zakładką czasową, żeby nie było kłopotów z odwołaniem rezerwacji na samolot.

Inni sprawdzali także:
visum für kanada beantragen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *