Jak zdobyć wizę do Sri Lanki?

Jak zdobyć wizę do Sri Lanki?

Sri Lanka to miejsce wyraźnie warte odwiedzenia. Każdego roku przyjeżdża tam coraz więcej jednostek poszukując atrakcyjnych doświadczeń. Z jakiego powodu Sri Lanka to tak ponadprzeciętne miejsce? Co wymaga załatwić z dokumentów przed przyjazdem? W szczególności – skąd dostać wizę?

Sri Lanka – fenomenalne miejsce

Sri Lanka zdecydowanie przejmuje wielorakością krajobrazu. Odnajdziemy tam spektakularne egzotyczne plaże z palmami, górskie wierchy zalane dżunglą, step spośród safari, miejsca do nurkowania. Do tego mieszkają tu jeszcze przyjaźni ludzie i przyjemna, ciepła temperatura.

Wiza na Sri Lankę


Co wypadałoby załatwić przed odbyciem podróży? Generalnie należy mieć wizę. Na szczęście nie jest jednakże ona nader droga ani trudna do dostania, natomiast trzeba ją posiadać. W jaki sposób można ją otrzymać?

na lotnisku


Praktycznie istnieje możliwość nabyć taką wizę na lotnisku. Ogólnie jednak raz, że jest ona droższa, bowiem kosztuje 35 dolarów za 30 dni, dwa – gdy tylko wysiądziemy na lotnisku to do okienka wizowego powita nas olbrzymia wręcz kolejka.

Sri Lanka wiza internetowa

Kategorycznie bardziej się opłaca wybrać e wizę. Na czym to polega? W pierwszej kolejności znajdujemy stronę internetową ETA i wybieramy wizę, która nas interesuje. Następnie wypełniamy formularz, który jest dostępny w większości języków europejskich, oprócz polskiego. trzeba opłacić wizę za pomocą karty kredytowej. Podsumowując musimy odczekać kilka godzin, niekiedy 2-3 dni i odbieramy numer naszej wizy. Jest wymagane wydrukować to potwierdzenie wizy z jej numerem i przedstawić na lotnisku w właściwym okienku. Taka 30-dniowa wiza kosztuje 30 dolarów.

Wiza Sri Lanka internetowa – z pośrednikiem


Co natomiast zdziałać, o ile nie znamy tak wystarczająco innych języków, jeśli boimy się, że coś błędnie wypełnimy? Dlatego właściwym sposobem jest wybór pośrednictwa wizowego. Teraz trzeba będzie tylko wysłać zgodną opłatę a także nasze dane osobowe i inni wypełnią za nas wniosek i zajmą się wszelkimi formalnościami. To wyraźnie pożyteczne i komfortowe rozwiązanie, przede wszystkim jeśli pierwszy raz planujemy taką wizę.

Źródło:
e visa Sri lanka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *